Ogrodzenia metalowe Ogrodzenia z panela Ogrodzenia z siatki Ogrodzenia łupane Ogrodzenia klinkierowe Ogrodzenia drewniane Bramy furtki Podmurówki Automaty do bram Domofony wideodomofony

Bramy i furtki

Wykonujemy wszystkie najpopularniejsze rodzaje bram i furtek będących integralnym elementem każdego ogrodzenia. W zależności od życzenia Klienta, jak również ukształtowania terenu działki stosuje się bramy uchylne lub przesuwne (nawet do 12 m).

Brama przesuwna

Brama uchylna, furka


Napęd może być realizowany ręcznie lub przy pomocy automatów. Bramy mogą być zbudowane na podstawie elementów metalowych, paneli oraz elementów drewnianych. Brama lub furtka jest przystosowana do montażu instalacji domofonowej (również wideo).

Cechą charakterystyczną naszych wyrobów jest staranność wykonania. Bramy/furtki są precyzyjnie poziomowane, co sprawia, że ich użytkownie nie wymaga użycia dużej siły. Dodatkową zaletą są regulowane zawiasy.

Zawias regulowany


Rzadko spotykaną rzeczą w bramach jest stosowanie tradycyjnych wkładek Gerda - analogicznie jak w przypadku furtek. Pozwala to na zwiększenie wygody użytkowania poprzez eliminację kłódki, jak również możliwość montażu klamki.

Wkładka w bramie

Furtka


Zapraszamy do galerii, gdzie można obejrzeć wykonane przez nas bramy i furtki!Cezar-Met | Działamy na terenie gmin Warszawa, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Ożarów Mazowiecki i innych | wykonanie Triplex