Ogrodzenia metalowe Ogrodzenia z panela Ogrodzenia z siatki Ogrodzenia łupane Ogrodzenia klinkierowe Ogrodzenia drewniane Bramy furtki Podmurówki Automaty do bram Domofony wideodomofony

Świadectwa i ceryfikaty

Gwarancją jakości naszych produktów jest cynkowanie metodą ogniową, zgodnie z normą PN-EN ISO 1461, co daje długoletnią ochronę przed korozją. Malowanie proszkowe elementów zgodnie z normą EN ISO 9001:1994 w dowolnym kolorze daje dodatkową ochronę i zarazem uszczelnia powłokę cynkową.

Etapy zabezpieczania konstrukcji metalowej - cynkowanie i malowanie proszkowe


Cynkowanie to proces polegający na pokryciu powierzchni metalu powłoką cynku w celu ochrony przed korozją spowodowaną działaniem wody i powietrza. Polega on na zanurzeniu przedmiotu w gorącej, ciekłej kąpieli cynkowej w specjalnych wannach cynkowniczych. Powierzchnia cynkowana wykazuje w warunkach naturalnych środowiska większą odporność korozyjną od stali niecynkowanej.

Wszystkie metalowe elementy ogrodzenia poddawane są procesowi cynkowania ogniowego


Malowanie proszkowe polega na nakładaniu farby proszkowej na powłokę metalu. Stosuje się metodę natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Nastepnie malowane elementy są nagrzewane do temperatury 200 stopni Celsjusza, w rezultacie czego farba proszkowa ulega stopnieniu i polimeryzacji. Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję i wysoką temperaturę.

Po ocynkowaniu elementy mogą być pomalowane w lakierni metodą proszkowąCezar-Met | Działamy na terenie gmin Warszawa, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Ożarów Mazowiecki i innych | wykonanie Triplex